obraz na stronie Szczepienia przeciwko COVID-19 rozpoczęte

Dzisiaj w naszej gminie rozpoczęły się szczepienia osób z grupy 80+ przeciwko COVID-19. Do Ośrodka Zdrowia w Wiszni Małej zgłaszają się wcześniej zarejestrowani pacjenci. Akcja szczepień przebiega sprawnie i zgodnie z planem. Przed zaszczepieniem każdy z pacjentów został przebadany przez lekarza oraz wypełnił ankietę.

Zgodnie z wytycznymi rządowymi punkty szczepień mogą zaszczepić przeciwko COVID-19 tylko 30 pacjentów tygodniowo.




Seniorzy 70+, którzy jeszcze nie umówili się na termin szczepienia mogą to zrobić na trzy sposoby:

- telefonicznie dzwoniąc na całodobową infolinię NFZ działającą pod numerem 989,

- elektronicznie przy wykorzystaniu internetowego Konta Pacjenta,

- wysyłając sms-a o treści SzczepimySie na nr 664 908 556.

Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja