W ZWIĄZKU Z KOMUNIKATEM MINISTERSTWA ROZWOJU Z DNIA 30. 03.2020r. (CEIDG.GOV.PL) DOTYCZĄCYM SKŁADANIA WNIOSKÓW DO CEIDG W OKRESIE PANDEMII COVID-19
Kierując się troską o bezpieczeństwo przedsiębiorców oraz pracowników gmin zaangażowanych w proces przyjmowania i weryfikacji wniosków o wpis do CEIDG
APELUJEMY DO PRZEDSIĘBIORCÓW
o możliwości składania wniosków do CEIDG drogą elektroniczną
(on-line)
przez
platformę ePUAP
lub przesyłania wniosków pocztą. Należy mieć na uwadze, że w
sytuacji przesłania wniosku CEIDG pocztą - podpis przedsiębiorcy
powinien być poświadczony przez notariusza.
Przypominamy, że
wniosek CEIDG, w szczególności w zakresie daty rozpoczęcia,
zawieszenia, wznowienia, zakończenia może być złożony w DOWOLNYM
TERMINIE.
Taki wniosek można złożyć także po ustaniu pandemii lub innych przeszkód tj. choroba.