Narodowe Święto Trzeciego Maja inne od poprzednich, bez mieszkańców gminy, bez reprezentacji szkół, jednostek samorządowych, pocztów sztandarowych. Ze względu na panującą pandemię tegoroczne obchody miały charakter symboliczny.
Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w intencji Ojczyzny odprawianą przez proboszcza Józefa Sadkowskiego w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piotrkowiczkach. Dalsza część uroczystości odbyła się pod Pomnik Pamięci Narodowej. W uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Wisznia Mała Jakub Bronowicki, pani Sławomira Misiura–Hermann – Członek Zarządu Powiatu Trzebnickiego, Przewodnicząca Rady Gminy Wisznia Mała – Małgorzata Ottenbreit, radny Władysław Synowiec, sołtysi Grzegorz Ryng i Alicja Walęcka, dyrektor OKSiR Renata Cybulska-Kaczałko, dyrektor Szkoły Podstawowej w Krynicznie Ireneusz Osenkowski, harcerki oraz nieliczni mieszkańcy.
Przy pomniku wartę pełnili strzelcy Jednostki Strzeleckiej „Strzelec”. Delegacje oddały hołd pod pomnikiem, a następnie złożyły wiązanki kwiatów. Wierzymy głęboko, że za rok spotkamy się tak jak zwykle w licznym gronie by uhonorować tak ważne dla nas święto