Szanowni Państwo,
w
imieniu zarządu Dolnośląskiej Federacji
Organizacji Pozarządowych serdecznie
zapraszam Państwa na debatę online "
Organizacje
pozarządowe na Dolnym Śląsku - czas
pandemii: realia, wyzwania, szanse."
Debata
odbędzie się w czwartek - 28 maja o
godzinie 18:00.
Debata realizowana jest w ramach Centrum
Dialogu Obywatelskiego
prowadzonego
przez Federację.
Porozmawiamy o zagrożeniach i szansach, jakie pojawiły się w czasie i w związku z pandemią. Głównym celem spotkania jest zaprezentowanie wymiany poglądów doświadczonych działaczy i pracowników III sektora z Dolnego Śląska. Chcemy również porozmawiać o tym, co się dzieje lokalnie, jak wygląda sytuacja i działania organizacji w województwie.
Wspólnie poszukamy odpowiedzi, inspiracji i rozwiązań, które pomogą wzmocnić i poprawić działania dolnośląskich NGO'sów, popatrzymy również na sytuację organizacji jako pracodawców.
Przede wszystkim spróbujemy spojrzeć szerzej na aktualną sytuację - z perspektywy różnych branż sektora pozarządowego.
W rozmowie wezmą udział:
- Anna Lechowska – Prezeska Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży SZANSA
- Alicja Szatkowska – Prezeska Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych
- Beata Hernik - Janiszewksa – Prezeska Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci
- Stanisław Szubert – Prezes Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych
- Arkadiusz Zagrodnik – Prezes Dolnośląskiej Federacji Sportu
Moderator: Arek Czocher – Prezes Forum Aktywności Lokalnej
Debata
będzie bezpośrednio transmitowana
w internecie. W trakcie
dyskusji będzie można zadawać pytania
uczestnikom poprzez czat.
Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/854003191777896
Serdecznie zapraszam,
Maria
Lewandowska-Mika - Prezes Zarządu