obraz na stronie Promesa dla gminy i PGK Sp. z o.o. w Wiszni Małej

W piątek 17 lipca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego Marszałek Cezary Przybylski wręczył przedstawicielom gmin promesy na budowę sieci wodociągowo-kanalizacyjnej oraz na realizację projektów w ramach „Odnowy Dolnośląskiej Wsi” w obszarze wrocławskim.

Wójt Jakub Bronowicki odebrał promesę w wysokości 30 tys. zł na zagospodarowanie terenu wokół budynku świetlicy w miejscowości Rogoż, gdzie docelowo zostanie wybudowane boisko sportowe.

Z kolei pani Prezes PGK Sp. z o.o. w Wiszni Małej Grażyna Chwastek odebrała promesę w wysokości 342545,00 zł na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Malin oraz sieci wodociągowej w miejscowości Rogoż.


Środki na dofinansowanie zadań pochodzą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2014-2020.