obraz na stronie Zakaz wstępu do lasu

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii oraz dyspozycją Premiera RP zostaje wprowadzony tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte.


Co to oznacza?
- od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie nie można przebywać na terenach leśnych
- parkingi, wieże widokowe, wiaty, miejsca na ognisko będą nieczynne
- miejsca do biwakowania będą nieczynne

Rozumiemy potrzebę kontaktu z przyrodą i potrzebę odetchnięcia od bardzo trudnej sytuacji, jaka dotyka wszystkich Polaków. Jednak w czasach epidemii jedynie solidarne i odpowiedzialne zachowanie daje nadzieję na jego skrócenie i na szybki powrót do normalnego funkcjonowania.