W sierpniu przeprowadziliśmy akcję odbioru i utylizacji azbestu od mieszkańców gminy w ramach budżetu gminy Wisznia Mała oraz dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Akcja przebiegła sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie, ponad 40 ton tego materiału zostało...