21/
11
11
Ogólnopolski Dzień Seniora
Około 100 osób wzięło udział w Ogólnopolskim Dniu Seniora w Krynicznie. Byli to seniorzy z terenu gminy Wisznia Mała, w tym także uczestnicy Klubu „Senior+”. Seniorzy przyjęli moc gorących życzeń od wójta Jakuba Bronowickiego oraz zaproszonych gości. Każdy z uczestników spotkania otrzymał symboliczną różę.