Epidemia COVID-19 wciąż trwa, a nawet niestety przybiera na sile. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zwraca się z gorącą prośbą do osób, które przeszły zakażenie SARS-CoV-2 o oddawanie osocza. Ratunkiem dla ciężko chorych może być podawanie osocza od osób : - które zostały uznane za zdrowe po przechorowaniu...